IDLE PATTERNS

drabužiai

meno kūriniai – tai ne tik paveikslai ir parodos, bet ir kruopščiai pasiūti drabužiai. savo su meile raitytus raštus dedu tik ant kokybiškų, ilgaamžių ir aplinkai draugiškų audinių. juk menas turi džiuginti kasdien!

idle patterns e-shop

drabužiai, aksesuarai, paveikslai ir daugybė kitų raštais dekoruotų produktų jau greiai atsiras idle patterns Etsy e-shop paskyroje. naujienos jau netrukus!

medžiaginiai maišeliai

tote maišeliai – tai kolekcijos superžvaigždė. minimalistinio dizaino universalūs daugkartinio naudojimo medžiaginiai maišeliai yra ekologiški, itin tvirti, atlaiko didelius svorius, be to yra talpūs ir puikiausiai pakeičia plastikinius maišelius.  sudėtis: 80% perdirbta medvilnė, 20% perdirbtas poliesteris.

Tote bag Tase Idle Patterns Drabuziai

marškinėliai

raštais dekoruoti marškinėliai tinka ir oficialioje, ir laisvalaikio aplinkoje. kolekcijoje galima rasti kelių modelių vyriškus ir moteriškus marškinėlius, puošti – pasirinktais raštais. idle patterns marškinėliai apjungia stilių, kokybę, universalumą ir patogumą. sudėtis: 100% organiškai užauginta medvilnė.

INSTA STORY2

drabužiai pagal užsakymą

jei nepavyko rasti tinkančio drabužio Etsy parduotuvėje, kviečiu peržiūrėti idle patterns katalogą. kaip užsisakyti?

  1. išsirink patinkantį drabužį, jo spalvą ir dydį.
  2. pasirink printą.
  3. siųsk savo užsakymą hello@idlepatterns.lt

idle patterns drabužiai nėra masinės produkcijos gaminiai – kiekvienas užsakymas gaminamas individualiai, todėl jam taikomas simbolinis 10 eur mokestis, atitenkantis šilkografijos meistrui.

apie audinius

kokybė, tvarumas, ilgaamžiškumas ir patogumas – tai kriterijai, pagal kuriuos atrinkti audiniai idle patterns drabužiams ir aksesuarams. ilgai ieškojau gaminių, kurių kokybė būtų ilgalaikė ir nepakistų vos po pirmo skalbimo. siekiant kuo mažiau prisidėti prie planetos taršos, visi gaminiai yra siūnami tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintos arba perdirbtos medvilnės ir perdirbto poliesterio. pilną katalogą rasite čia

Idle Patterns audiniai

menas gimęs neskubant

patinka mano lėtai gimę darbai? užsakyti ar pasiteirauti galima susisiekus asmenine žinute.

daugiau raštų: