IDLE PATTERNS

drabužiai

meno kūriniai – tai ne tik paveikslai ir parodos, bet ir kruopščiai pasiūti drabužiai. savo su meile raitytus raštus dedu tik ant kokybiškų, ilgaamžių ir aplinkai draugiškų audinių. juk menas turi džiuginti kasdien!

idle patterns e-shop

drabužiai, aksesuarai, paveikslai ir daugybė kitų, raštais dekoruotų produktų pasiekiami Idle Patterns Etsy parduotuvėje. 

tote bag

kolekcijos superžvaigždė – minimalistinio dizaino, daugkartinio naudojimo medžiaginiai maišeliai, kurie atlaiko didelius svorius, yra talpūs, be to puikiausiai pakeičia plastikinius maišelius.

Tote Bag Menulis Idle Patterns Drabuziai

marškinėliai

raštais dekoruoti marškinėliai tinka ir oficialioje, ir laisvalaikio aplinkoje. internetinėje Etsy parduotuvėje galima rasti vyriškus ir moteriškus marškinėlius, puoštus skirtingais idle patterns raštais. 

Marskineliai Lietuva Idle Patterns Drabuziai

džemperiai

džemperiai – daugelio mėgiami kasdieniai drabužiai. patys jaukiausi – keliais dydžiais per dideli. Etsy parduotuvėje galima rasti dviejų modelių džemperius – su gobtuvu ir be jo. 

Dzemperis Ezys Idle Patterns Drabuziai

individualūs užsakymai

jei nepavyko rasti tinkančio drabužio Etsy parduotuvėje, kviečiu peržiūrėti idle patterns katalogą. kaip užsisakyti?

  1. išsirink drabužį, spalvą, dydį.
  2. pasirink printą.
  3. siųsk užsakymą hello@idlepatterns.lt

Idle Patterns drabužiai nėra masinės produkcijos gaminiai – individualus užsakymas gaminamas specialiai tau, todėl jam taikomas papildomas 9 eur mokestis, atitenkantis šilkografijos meistrui.

audiniai ir spauda

kokybė, tvarumas, ilgaamžiškumas ir patogumas – tai kriterijai, pagal kuriuos atrinkti audiniai Idle Patterns drabužiams ir aksesuarams. ilgai ieškojau gaminių, kurių kokybė būtų ilgalaikė ir nepakistų vos po pirmo skalbimo. siekiant kuo mažiau prisidėti prie planetos taršos, visi gaminiai yra siūnami tik iš aukščiausios kokybės ekologiškai užaugintos arba perdirbtos medvilnės ir perdirbto poliesterio. piešinių printai ant drabužių yra dedami naudojant šilkografijos techniką. tai itin patvari spauda, kuri nenusiplauna ir neišblunka vos po kelių skalbimų. 

Drabuziai Idle Patterns Audiniai
priežiūra

siekiant ilgiau išlaikyti kokybę, visi drabužiai ir aksesuarai turi būti skalbiami juos išvertus į vidinę pusę. vieno skalbimo metu plaukite tik panašios spalvos gaminius ir skalbkite juos naudodami žemą temperatūrą. nenaudokite stiprių skalbiklių ir baliklių. drabužius džiovinkite natūraliai, venkite džiovyklės. drabužius taip pat lyginkite išverstus į vidinę pusę ir venkite lyginti tiesiai ant spaudos. svarbiausia – rūpinkitės savo drabužiais su meile. <3

Drabuziai_Idle Patterns Prieziura
sertifikatai
Drabuziai Idle Patterns Sertifikatai Organic Textile Standard
Drabuziai Idle Patterns Sertifikatai Global Recycled Standard
menas gimęs neskubant

patinka mano lėtai gimę darbai? užsakyti ar pasiteirauti galima susisiekus asmenine žinute.

daugiau raštų:
LT