IDLE PATTERNS

paveikslai

paveikslai – tai kur kas daugiau nei sienų puošmena. kiekvienas raštas yra istorija.

kur įsigyti?

paveikslai, drabužiai, aksesuarai ir daugybė kitų, raštais dekoruotų produktų pasiekiami Idle Patterns Etsy parduotuvėje. visus kitus paveikslus galite peržiūrėti mano portfolio, įsigyti – susisiekę asmenine žinute.

paveikslų portfolio

visus Idle Patterns raštais dekoruotus paveikslus galima rasti mano portfolio esančiame čia. skaitmeniniame leidinyje nugulė doodle art ir mandala stilių įkvėpti paveikslai, sukurti nuo 2015 metų.  daugelį jų galite įsigyti parašę man hello@idlepatterns.lt arba apsilankę Idle Patterns Etsy parduotuvėje.

ar tiks mano interjere?

kyla abejonių, ar paveikslas tikrai tiks interjere? kviečiu dominantį meno kūrinį „pasimatuoti“. kaip tai vyksta? tereikia atsiųsti savo interjero nuotrauką el. paštu hello@idlepatterns.lt ir meno kūrinį įmontuosiu į atsiųstą nuotrauką naudodama nuotraukų redagavimo programą. vilniuje paveikslą galima pasimatuoti ir gyvai, be jokių papildomų mokesčių.

paveikslai pagal užsakymą

ieškote orginalių dizaino sprendimų? galiu padėti! raštai gali išeiti ir už paveikslo rėmo ribų dekoruojant kambario sieną, baldus ar bet kurį kitą interjero elementą. dėl užsakymų ir konsultacijų susisiekime privačia žinute.

Paveikslai_Idle Patterns
atlikimas, medžiagiškumas

standartiniai ranka piešti paveikslai dažniausiai yra kuriami ant A4 (210 × 297 mm) arba A3 (297 x 420 mm) formato popieriaus. darbai atliekami naudojant įvairaus storio neblunkančius juodos spalvos markerius, padedančius išgauti ypatingai smulkius ir detalius raštus. pagal specialų užsakymą sukurti meno kūriniai gali būti atlikti naudojant ir kitas technikas bei priemones.

Idle Patterns Paveikslai Raštai
menas gimęs neskubant

patinka mano lėtai gimę darbai? užsakyti ar pasiteirauti galima susisiekus asmenine žinute.

daugiau raštų:
LT